fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

egzamin kl8 & matura

Chcesz dobrze zdać nadchodzący egzamin.
Z przyjemnością pomogę.

DOWIESZ SIĘ TUTAJ:
> o małej propozycji 
> książkach
> JAK SKORZYSTAĆ
> ILE KOSZTUJE
> O OFERCIE SPECJALNEJ

Jeśli mógłbym coś zaproponować, to nie czekaj z przygotowaniem do egzaminu, aż będziesz w klasie ósmej lub maturalnej. Zacznij już rok wcześniej. Dlaczego? Angielski nie będzie jedynym przedmiotem objętym egzaminem. Dodatkowo, w ostatniej klasie szkoły zawsze dochodzi do wzmożonego poprawiania ocen ze wszystkich przedmiotów, aby mieć lepsze świadectwo. Jest więcej sprawdzianów, chęć udziału w olimpiadach, wolontariatach. Wszystko, co daje punkty. Czas się wtedy kurczy i po co Ci ten stres. Nie czekaj więc z przygotowaniem do egzaminu do ostatniego roku. Jeśli to możliwe... tutaj witam ósmoklasistów i maturzystów tegorocznych :) 
Pomoc w przygotowaniu do egzaminów szkolnych to nie tylko tzw. powtórzenie materiału, ale co równie ważne nauczenie się, jak zdawać egzamin. Poznanie technik wykonywania określonych ćwiczeń, tak by zaoszczędzić czas i zminimalizować szansę popełnienia błędu.
Zajęcia trwają 25 minut. Uczę tak od wielu lat, a moi uczniowie są zadowolenie ze swoich wyników.
Korzystam z dwóch sprawdzonych podręczników, odpowiednio:

JAK SKORZYSTAĆ
Możesz skorzystać z przygotowania do egzaminu kl.8 lub maturalnego na trzy sposoby w połączeniu z Formative.com:
> zajęcia indywidulane
> grupa 2-osobowa
> otwarte Webinary
(Formative.com do przekazywania przez Ciebie rozwiązań pracy samodzielnej.)

Bardzo dobre wyniki kursantów cieszą ;)

Mamy dwa semestry od września do maja. W pierwszym semestrze mamy 5 rat i trwa on przez 30 zajęć. Drugi semestr jest krótszy i mamy w nim 4 raty.

90zł/1 rata

Webinar

Kupujesz podręcznik

260zł/1 rata

Grupa 2-osobowa

Podręcznik w cenie kursu

330zł/1 rata

Zajęcia indywidulane

Podręcznik w cenie kursu

OFERTA SPECJALNA
Kursy przygotowujące do egzaminów są jedynymi, kiedy używam podręczników, jak by to powiedzieć, systemowych. W innych "przypadkach" korzystam jedynie z własnych materiałów. Podręczniki szkolne są specyficznie ułożone, nie pokazują pełnego obrazu języka angielskiego, tylko prezentują zagadnienia jedno po drugim. Uważam, że dobrym pomysłem byłoby uzupełnienie kursu przygotowującego do egzaminu o automatyczny kurs 3 STEPS English na Messenger. Jeśli zdecydujesz się na taki ruch, mam dla Ciebie specjalną ofertę 50% zniżki na kurs 3 STEPS English, czyli 45 zł zamiast 90. Dowiesz się więcej o nim: TUTAJ

TOP