fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

 

90zł/4 tygodnie/1 osoba

Nowoczesny trening języka angielskiego przez 7 dni w tygodniu.
SZYBCIEJ wiesz, JAK coś powiedzieć. Wypowiadasz się WŁAŚCIWIE. Mówisz PEWNIE, bo wiesz, że mówisz DOBRZE.

3 STEPS English PRO
(Link do sklepu)

Super, że tu jesteś! Dołącz do nas!


Plan treningowy na każdy dzień tygodnia:

Poniedziałek to trening dobrego wyboru (zdania twierdzące i przeczenia), przypomnienie czasowników nieregularnych i początek treningu konwersacji.
Wtorek i środa to trening pisemny i trening wypowiedzi zdań z poniedziałku, przypomnienie czasowników nieregularnych i kontynuacja treningu konwersacji.
Czwartek to trening dobrego wyboru (pytania), 
przypomnienie czasowników nieregularnych i kontynuacja treningu konwersacji.
Piątek i sobota to 
trening pisemny i trening wypowiedzi zdań z czwartku, przypomnienie czasowników nieregularnych i kontynuacja treningu konwersacji.
Niedziela to podsumowanie treningu konwersacji. Jak zawsze, moim celem jest Twoja samodzielność z językiem angielskim.

Przykładowy zestaw na poniedziałek:

1*. Och, gdybym miała rower.

2. Tomek może pożyczyć ci swój.

3. On nie jedzie nigdzie jutro.

4. Będzie siedział w domu cały dzień.

5. Musi skończyć jakiś projekt.

6. Jestem zaskoczona.

7*. On miał być na wakacjach w tym tygodniu.

8*. Pożyczyłam jego rower już kilka razy.

9. Powinnam kupić w końcu jakiś. 

10*. Najwyższy czas, żebym miała własny.

11. Zrobię to jutro.

12. Ola pracuje w sklepie rowerowym.


(Gwiazdką oznaczone są zdania trudniejsze. Tak samo jest na treningu. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim traktuj zdania z gwiazdką, jako wyzwanie. W izziLingo nie tworzę poziomów nauczania. Uważam, że każdy musi mieć styczność z pełnym angielskim.)


SZYBCIEJ wiesz, JAK coś powiedzieć.
Wypowiadasz się WŁAŚCIWIE.
Mówisz PEWNIE, bo wiesz, że mówisz DOBRZE.

 

DLACZEGO I JAK TRENUJEMY:

Chcesz powiedzieć: "Jeżdżę na rowerze od poniedziałku."

Masz zatem dwa schodki do przejścia. Oba z napisem "Jak to powiedzieć?" Chcesz je po-ko-ny-wać, czy przeskakiwać? :)

Pierwszy z nich to wybór pomiędzy: I ride a bike on Mondays. I am riding a bike this Monday. I have been riding a bike since Monday. I can ride a bike on Moday. I will ride a bike on Monday. I am going to ride a bike on Monday. ... Co wybiorą uczestnicy tego kursu? 'I have been riding a bike since Monday.' Dlaczego? Bo trenują! Umiejętność dobrego wyboru osiąga się poprzez trening dobrego wyboru. I tym się zajmujemy. Z każdym zdaniem wybierasz lepiej. Dla wzmocnienia, każde zdanie, każdy wybór opisany jest moim głosowym komentarzem, wytłumaczeniem. Towarzyszę Ci na każdym etapie treningu, ale Tobie oddaję aktywność. Z każdym zdaniem zyskujesz więcej pewności siebie w języku angielskim.

Drugi to sposób wypowiedzi. W języki angielskim wyrazy czyta się inaczej, niż są zapisane. Potrzebny jest trening wypowiedzi.  Tutaj również możesz na mnie liczyć. Podpowiadam, jak mówić zdania. Powoli, aby zauważyć każdy wyraz i w zupełnie naturalnym rytmie. 

No i przykłady. Zdania, na których trenujemy. One przypominają rozmowę, opowiadanie. Zyskujesz dzięki nim atmosferę realnego angielskiego. Dlaczego to jest ważne? W rzeczywistej rozmowie mamy element zaskoczenia. Przechodzi się tam z przeszłości w przyszłość. Z teraźniejszości w przeszłość. "Idziemy do kina. Czy widziałaś już ten film? Chodź z nami." Poprzez nasz trening oswajamy to zaskoczenie. Przypomnij sobie swoje dotychczasowe zajęcia: "A w tym rozdziale będziemy omawiać Present Continuous. Będą przykłady tylko z Present Continuous i nic innego." Przecież świat tak nie działa! To dlatego przeprowadzenie rozmowy po angielsku jest dla Ciebie tak stresujące, bo tam jest przejście z jednego czasu w drugi. Dla uczestników kursu to jest naturalne. Czy nie chcesz zyskać takiej swobody?

3 STEPS English by izziLingo idzie o krok dalej. Najnowsza wersja kursu jest rozbudowana o MODUŁ KONWERSACYJNY. Nie tylko przetrenujesz angielski w praktycznych rozmowach. Zapewniam Ci również trening rozmów w realnych sytuacjach! 

REGULARNOŚĆ. Najważniejsza rzecz w trenowaniu. Ten kurs zapewnia Ci trening 7 dni w tygodniu. Trening dobrych wyborów, trening wymowy, trening swobodnego przechodzenia z jednych zasad w inne, trening konwersacyjny. Codzienny kontakt z angielskim. Każdy z nas uznaje słuszność powiedzenia: Im więcej angielskiego, tym lepiej. Ja mówię: Im CZĘŚCIEJ angielskiego, tym lepiej. Co z tego, że masz angielski dwa razy w tygodniu po 90 minut skoro możesz efektywnie skoncentrować uwagę przez około 20 minut. A co z resztą czasu? Dwa dni w tygodniu. A co z pozostałymi pięcioma dniami? Ten kurs zapewnia Ci codzienny, efektywny kontakt z językiem angielskim.

Trenujemy poprzez MESSENGER. Nigdzie nie musisz dojeżdżać i nie masz ustalonego planu. Dzięki temu trenujesz w swoim rytmie, ale codziennie. Codziennie zapraszam Cię do trenowania, dbam o regularność Twoich treningów. Kolejne materiały docierają do Ciebie AUTOMATYCZNIE. Razem wypracowujemy systematyczność i osiągniemy to, że te dwa schodki z napisem "Jak to powiedzieć?" przeskoczysz jednym susem. Co jeszcze sprawia Messenger? Dzięki niemu trening angielskiego ma charakter zajęć indywidulanych. Według mnie nauka i trenowanie jest czymś bardzo osobistym i ta forma zajęć zapewnia prywatność zajęć indywidualnych. 

Ja wiem, że ten kurs jest bardzo dobry. Ale dlaczego masz mi uwierzyć, skoro teraz wszyscy mówią, że robią coś najlepiej na świecie :) Uczestnicy kursu podkreślaja, że ten kurs jest wyjątkowy. Nie pozostaje nic innego, jak wyrobić sobie własne zdanie. 

>> Link do sklepu izziLingo

TOP