fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

trenuj na messenger

Szybciej wiesz, jak coś powiedzieć.
Mówisz swobodnie, bo wiesz, że mówisz dobrze.

Dowiesz się tutaj:
> JAK ZACZĄĆ
> jak to działa 

> kto korzysta
> JAKIE SĄ OPINIE
> DLACZEGO TAK

 

JAK zacząć?

Odezwij się do mnie ("Cześć, ja w sprawie 3 STEPS) przez Messenger: LINK

JAK to działa? 3 STEPS English 3 razy w tygodniu!

To jest nauka i trening wszystkich niezbędnych umiejętności językowych. Moim celem jest Twoja samodzielność z językiem angielskim.

W izziLingo nie ma podziału na poziomy nauczania. Dlaczego? Bo poziomy jedynie rozwlekają czas na poznanie języka angielskiego. Zyskaj od razu kontakt z całym angielskim i od razu trenuj cały angielski. Działa to rewelacyjnie. Ważniejszy od poziomów jest "moment przełomowy", czyli chwila, kiedy zaczynasz samodzielnie rozpoznawać swoje błędy i od razu wiesz, jak je poprawić.

Wykorzystaj wszystkie zalety Messengera:

3 STEPS English przez Mesenger to:
> Trening dobrych wyborów > doboru właściwej zasady gramatycznej i słownictwa do sytuacji (poniedziałki)
> Trening wymowy i pisania (środy i piątki)
Do trenowania zapraszam więc trzy razy w tygodniu. Ale, co bardzo dogodne, na wykonanie każdego treningu masz dwa dni, a w piątek nawet trzy :) Możesz więc odłożyć telefon, kiedy potrzeba, i wrócić do treningu później. 

Przykładowy trening dobrych wyborów na poniedziałek:
Och, gdybym miała rower. Tomek może pożyczyć ci swój. On nie jedzie nigdzie jutro. Będzie siedział w domu cały dzień. Musi skończyć jakiś projekt. Jestem zaskoczona. On miał być na wakacjach w tym tygodniu. Pożyczyłam jego rower już kilka razy. Powinnam kupić w końcu jakiś. Najwyższy czas, żebym miała własny. Zrobię to jutro. Ola (moja koleżanka) pracuje w sklepie rowerowym.

JAK zacząć?

Odezwij się do mnie ("Cześć, ja w sprawie 3 STEPS) przez Messenger: LINK

KTO korzysta z 3 STEPS English?

1. Chcesz zachować i rozwinąć wiedzę i umiejętności językowe już zdobyte
2. Chcesz rozpocząć przygodę z angielskim: 3 STEPS English jest to program treningowy i uczący
3. Chcesz zyskać przewagę wiedzy i swobodę w korzystaniu z angielskiego na co dzień (w pracy, szkole, na wakacjach)

Super, że tu jesteś! Dołącz do nas!


SZYBCIEJ wiesz, JAK coś powiedzieć.
Wypowiadasz się WŁAŚCIWIE.
Mówisz PEWNIE, bo wiesz, że mówisz DOBRZE.
 
DLACZEGO TAK
Chcesz powiedzieć: "Jeżdżę na rowerze od poniedziałku."
Masz zatem dwa schodki do przejścia. Oba z napisem "Jak to powiedzieć?" Chcesz je po-ko-ny-wać, czy przeskakiwać? :)
Pierwszy z nich to wybór pomiędzy: I ride a bike on Mondays. I am riding a bike this Monday. I have been riding a bike since Monday. I can ride a bike on Moday. I will ride a bike on Monday. I am going to ride a bike on Monday. ... Co wybiorą uczestnicy tego kursu? 'I have been riding a bike since Monday.' Dlaczego? Bo trenują! Umiejętność dobrego wyboru osiąga się poprzez trening dobrego wyboru. I tym się zajmujemy. Z każdym zdaniem wybierasz lepiej. Dla wzmocnienia, każde zdanie, każdy wybór opisany jest moim głosowym komentarzem, wytłumaczeniem. Towarzyszę Ci na każdym etapie treningu, ale Tobie oddaję aktywność. Z każdym zdaniem zyskujesz więcej pewności siebie w języku angielskim.
Drugi to sposób wypowiedzi. W języki angielskim wyrazy czyta się inaczej, niż są zapisane. Potrzebny jest trening wypowiedzi.  Tutaj również możesz na mnie liczyć. Podpowiadam, jak mówić zdania. Powoli, aby zauważyć każdy wyraz i w zupełnie naturalnym rytmie. 
No i przykłady. Zdania, na których trenujemy. One przypominają rozmowę, opowiadanie. Zyskujesz dzięki nim atmosferę realnego angielskiego. Dlaczego to jest ważne? W rzeczywistej rozmowie mamy element zaskoczenia. Przechodzi się tam z przeszłości w przyszłość. Z teraźniejszości w przeszłość. "Idziemy do kina. Czy widziałaś już ten film? Chodź z nami." Poprzez nasz trening oswajamy to zaskoczenie. Przypomnij sobie swoje dotychczasowe zajęcia: "A w tym rozdziale będziemy omawiać Present Continuous. Będą przykłady tylko z Present Continuous i nic innego." Przecież świat tak nie działa! To dlatego przeprowadzenie rozmowy po angielsku jest dla Ciebie tak stresujące, bo tam jest przejście z jednego czasu w drugi. Dla uczestników kursu to jest naturalne. Czy nie chcesz zyskać takiej swobody?
3 STEPS English by izziLingo idzie o krok dalej. Najnowsza wersja kursu jest rozbudowana o MODUŁ KONWERSACYJNY. Nie tylko przetrenujesz angielski w praktycznych rozmowach. Zapewniam Ci również trening rozmów w realnych sytuacjach! 
REGULARNOŚĆ. Najważniejsza rzecz w trenowaniu. Ten kurs zapewnia systematyczność. Trening dobrych wyborów, trening wymowy, trening swobodnego przechodzenia z jednych zasad w inne, trening konwersacyjny. Regularny kontakt z angielskim. Każdy z nas uznaje słuszność powiedzenia: Im więcej angielskiego, tym lepiej. Ja mówię: Im CZĘŚCIEJ angielskiego, tym lepiej. Co z tego, że masz angielski dwa razy w tygodniu po 90 minut skoro możesz efektywnie skoncentrować uwagę przez około 20 minut. A co z resztą czasu? Ten kurs zapewnia Ci codzienny, efektywny kontakt z językiem angielskim.
Trenujemy poprzez MESSENGER. Nigdzie nie musisz dojeżdżać i nie masz ustalonego planu. Dzięki temu trenujesz w swoim rytmie, ale codziennie. Codziennie zapraszam Cię do trenowania, dbam o regularność Twoich treningów. Kolejne materiały docierają do Ciebie AUTOMATYCZNIE. Razem wypracowujemy systematyczność i osiągniemy to, że te dwa schodki z napisem "Jak to powiedzieć?" przeskoczysz jednym susem. Co jeszcze sprawia Messenger? Dzięki niemu trening angielskiego ma charakter zajęć indywidulanych. Według mnie nauka i trenowanie jest czymś bardzo osobistym i ta forma zajęć zapewnia prywatność zajęć indywidualnych. 
Do usłyszenia!
TOP