Powered by izziLingo

Posted on grudzień 11, 2019

Powered by izziLingo, czyli zasilane przez izziLingo. Czym? Prądem? Ale CO będzie zasilane? Odpowiadam: nie prądem i nie CO, tylko – KTO?

izziLingo (ja: Paweł Mianowski) bazuje na własnych metodach i sposobach przekazywania umiejętności językowych, na własnych materiałach, grafikach i narzędziach szkoleniowych. TO jest ENERGIA, którą chcę przesyłać dalej.

KTO będzie moim odbiorcą? Rodzice otwarci na samodzielne nauczanie swojego dziecka klasy 0-3 (czytaj dalej) oraz lektorzy języka angielskiego dla osób w każdym wieku.

Rodziców chciałbym uspokoić. Nie będziesz nauczycielem. Do czego będziecie potrzebni swojemu dziecku? Do tego, aby wspólnie tworzyć komiksy. Fajnie, prawda? Powiem Ci, jak działać. I to niby pomoże mojemu dziecku poznać angielski? Tak. Zobacz:
https://www.facebook.com/izziLingo/posts/2502469109782315

Lektorzy! Zbyt cenię sobie wolność i niezależność, aby proponować Wam franchising, czy coś podobnego. Bardzo podoba mi za to się korzystanie z różnych rzeczy w ramach abonamentu, jak robi to Netflix, czy Google. Jeżeli (A) nudzi Cię uczenie z książek, jak w szkole, jeżeli (B) wiesz, że może być lepsza opcja i najważniejsze: (C) chcesz to zaoferować swoim uczniom, to z pewnością się poznamy.

Jeżeli jesteś tym rodzicem i tym lektorem, daj znać!

Leave a Reply