Każdy powinien spróbować

Posted on grudzień 11, 2019

Kiedy można zacząć? Starsza podstawówka da radę. Masz więcej lat? Więc ty też. Skąd wiem? Prowadzę zdalne zajęcia angielskiego w izziLingo i ludzie biorą w nich udział ze swojego domu. Dzieci i dorośli. Nikt nie traci czasu na dojazd i powrót, nikt nikogo nie dowozi i nikt nie czeka, żeby zabrać do domu. Zamknij oczy i wyobraź sobie, że nie musisz tego robić.

Nie wszystko da się tak trenować. Karate odpada.

Dlaczego warto? Bo już teraz możesz uzyskać dyplom z Harvarda (!) bez wychodzenia z domu. Już teraz możesz zdobyć umiejętności programowania siedząc na swojej kanapie i na ich podstawie dostać lepszą pracę. To zwyczajnie trzeba przetrenować i nauczyć się, jak z tego korzystać i jak wybierać dobre kursy spośród jakże już ogromnej oferty zajęć. Dlaczego szczególnie dzieci powinny korzystać z takich kursów? Bo w szkole tego nie uczą.

Przenoszę właśnie super efektywny kurs do strefy mobilnej. Taki, który zapewnia również bezpośrednią interakcję ze mną, bo co tu kryć, potrzebujemy więcej, niż bezdusznego ekranu komputera. Tak więc pierwszy, dobry i sprawdzony kurs będzie zaraz dostępny.

To jest kurs uniwersalny, bo jeżeli (A) poznajesz angielski lub (B) nie chcesz zapomnieć angielskiego, jest to kurs dla Ciebie. Obejmuje cztery sposoby mówienia o przeszłości, siedem sposobów mówienia o teraźniejszości i cztery plus o przyszłości. Dlaczego cztery PLUS? Bo niektóre rzeczy z teraźniejszości mają zastosowanie do przyszłości. W trakcie kursu zachowasz, lub nabierzesz wprawy w dobieraniu angielskiego do sytuacji. Będziesz dużo mówić! Praktyczny, praktyczny i jeszcze raz praktyczny.

Leave a Reply