fbpx

FORGOT YOUR DETAILS?

Zobacz, jak to działa:

Naszym wspólnym celem jest, aby młodzi ludzie czuli się szczęśliwi i pewni siebie. Każdy z nas stara się wspierać ich rozwój, poszukując lepszych rozwiązań i dostarczając odpowiednich narzędzi. Miejscem, w którym spotykają się wszyscy młodzi ludzie jest szkoła, a jedną z kluczowych umiejętności jest znajomość języka angielskiego. Trzeba jednak pamiętać, że wielu uczniów uczy się angielskiego wyłącznie podczas lekcji szkolnych.

Dlatego tak ważne jest wspieranie szkół i nauczycieli, aby wszystkim młodym ludziom dać równe szanse na dobry start w dorosłe życie. 

Zapraszam szkoły podstawowe i ponadpodstawowe do współpracy z izziLingo i skorzystania z jednego z moich autorskich narzędzi do nauki języka angielskiego, które na przestrzeni już ponad dziesięciu lat przyczyniło się do sukcesu wielu osób: The Cards by izziLingo! 

 

Jesteś częścią społeczności szkolnej i zależy Ci na jej rozwoju? Przekaż link do tej strony dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom języka angielskiego lub radzie rodziców. Organizujemy webinary dla dyrektorów i nauczycieli języka angielskiego. Zachęcam do nawiązania kontaktu poprzez formularz.

Roczna subskrybcja w atrakcyjnej cenie dla całej szkoły!

Na życzenie szkoły udostępniamy zdalną tablicę, która umożliwia prezentację materiału klasie poprzez rzutnik, tablicę multimedialną.

Posługiwanie się językiem angielskim jest postrzegane przez uczniów jako coś nieosiągalnego. Czasami wynika to z faktu, iż prezentując zasady gramatyczne odwołujemy się jedynie do wyobraźni. The Cards by izziLingo to narzędzie, dzięki któremu angielski jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pozwala w łatwy sposób prezentować i trenować zasady gramatyczne, a w rezultacie umożliwia każdemu uczniowi budowanie prawidłowych zdań. Coś nieosiągalnego staje się dostępne i zrozumiałe.

Uczniowie, którzy zazwyczaj mieli kłopoty, zaczynają osiągać lepsze wyniki. Zaczynają czuć się pewniej i chętniej uczestniczą w zajęciach. Szczególną nagrodą dla nauczyciela jest uchwycenie momentu, kiedy ich oczy mówią: “Niemożliwe, ale ja to rozumiem!”

Tak wiele zależy od dobrych narzędzi. Proszę, włącz je do swojej pracy. 

The Cards by izziLingo docenią m.in. uczniowie potrzebujący więcej ruchu, mogą być formą sprawdzania wiedzy i bardzo ułatwić przekazywanie wiedzy.

Zobacz, jak to działa:

TOP