Dla dzieci przez Internet
Zobacz:

 

Link do naszego (kliknij) YouTube’a, gdzie prowadzimy transmisję na żywo we wtorki i czwartki o 18:30.
> Zaznacz “Subskrybuj” na YouTube, żeby być na bieżąco.
> Zapraszamy również do polubienia naszego Facebook’a.

OD KILKU JUŻ LAT prowadzimy z sukcesami kurs z elementami metody izziLingo dla dzieci z klas 1-3. Chcemy podzielić się naszym programem z szerszą publicznością, dlatego w tym roku rozpoczynamy ten kurs również w Internecie.
!!! Kurs jest otwarty, tzn. że dostęp do niego ma dowolna liczna osób. Osoby nie widzą się i nie słyszą. Słychać lektora, który może zaprosić umówione osoby do aktywnego udziału w zajęciach i wtedy dopiero będą słyszane.

POTRZEBNE JEST urządzenie z dostępem do Internetu (odpowiednio wcześniej będą dostępne materiały do zajęć do wydrukowania) oraz czas, który wtedy właśnie możecie poświęcić swojemu dziecku. Będzie dużo zabawy, rysowania, poznawania nowego słownictwa, układania zdań i autorskich komiksów. Naprawdę warto!!! To będzie wspaniale spędzony Wasz czas razem!!!

MATERIAŁY DO ZAJĘĆ:
1.Karty do wydrukowania i wycięcia. Linia pełna: przecięcie, linia przerywana: zegnij. Po wycięciu, zgięciu i sklejeniu powinniście mieć 8 kart dwustronnych, np. pierwszą (I/YOU). Obrazki i wyrazy na kartach są do “poprawienia po śladzie” i pokolorowania. Rysunek na karcie “mama” do samodzielnego wykonania. Karty proszę przygotować przed zajęciami.
2. Komiks do wydrukowania – wykonamy na zajęciach

NAJNOWSZY KOMIKS:
Kliknij: Komiks 45