Angielski dla przedszkola
kolo

Drodzy rodzice i opiekunowie dzieci, które w przyszłym roku pójdą do grup starszaków i zerówki przedszkolnej. Zapraszam do izziLingo na zajęcia dla przedszkoli na żywo przez Internet. Ruszają one od września 2018.

Zajęcia potrzebują wsparcia opiekunów grupy przedszkolnej, którzy pomogą przy rozdaniu materiałów i będą towarzyszyć dzieciom w czasie zajęć. W przedszkolu potrzebny jest ekran/rzutnik podłączony do Internetu oraz głośniki. Jeżeli po rozmowie z innymi rodzicami i akceptacją ze strony przedszkola chcielibyście Państwo zgłosić placówkę do bezpłatnych zajęć próbnych w maju lub potrzebne były dodatkowe informacje z mojej strony, proszę o email na: pm@izziLingo.pl z tematem: przedszkole.

Zapraszam do sprawdzenia zajęć izziLingo już teraz. We wtorki i czwartki o godzinie 18:30 na kanale https://www.youtube.com/c/izziLingo prowadzę podobne zajęcia na żywo dla dzieci, które już piszą (https://izzilingo.pl/klasy1-3). Zajęcia przedszkolne będą więc odrobinę zmodyfikowane.

Koszt kursu dla całego przedszkola to 2000 zł za jedno półrocze, co już przy małej grupie dzieci oznacza około 100 zł od osoby. Półrocze obejmuje 30 zajęć. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu o godzinie 13:30 i trwają 25 minut. 

Jeżeli podobnie jak ja uważacie Państwo, że:
– dzieci potrzebują więcej, niż dziecinne słownictwo
– powinny umieć komunikować swoje potrzeby
– poznanie schematów działania języka angielskiego jest inwestycją w przyszłość
– zajęcia powinny pobudzać kreatywność dziecka
kurs ten z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszam
Paweł Mianowski